Restaurační karty

Pro ty, kteří cestují na dovolené do zahraničí a ještě se zcela nedomluví, opět zveřejňujeme "restaurační karty". Restaurační karty

vloženo: 25.4.2012 - zpět

Lázeňské pobyty pro děti s celiakií

Lázeňská léčebna Mánes v Karlových Varech informuje o možnosti léčení dětských celiaků v jejich zařízeních. Bližší informace najdete na webových stránkách léčebny nebo v přiloženém letáku.  léčebný program

vloženo: 22.6.2016 - zpět

Jadran Pag

Cestovní kancelář Jadran Pag nabízí i v letošním roce bezlepkáčům pobyt u moře v Chorvatsku na ostrově Pag. Bližší informace najdete na přiloženém letáku nebo na stránkách CK Jadran Pag.

leták
vloženo: 11.5.2015 - zpět

Tábor "U Kateřiny"

V rekreačním areálu U Kateřiny se uskuteční v době od 15.8. do 27.8.2016 letní dětský tábor s námětem na Divokém západě pro děti od 9 do 15 let s bezlepkovou dietou.
K umístění svého dítěte na uvedený tábor můžete využít přiložené přihlášky.

vloženo: 4.5.2016 - zpět

S KOŇMI A O KONÍCH 2015

Jezdecká škola Pegas pořádá již 18. ročník letních pobytů, přičemž poslední 3 roky je nabídka rozšířena i pro děti s celiakií. Přivítáme děti, které se chtějí opravdu naučit jezdit, protože výuka u nás probíhá od samých základů pro začátečníky, až po trénink pokročilých jezdců. Vše se přizpůsobuje schopnostem a dosavadnímu umění dítěte. Do celodenního programu je zahrnuta péče o koně, ježdění, umění zacházení s koněm ze země, výuka teorie, ale i výlety na kolech, koupání, spousta her a táborák. Celodenní strava a ubytování je zajištěno. Pobyty budou v průběhu července a termíny jsou již vypsány, vše potřebné a více informací najdete na našich stránkách www.jspegas.webnode.cz ( v rubrice „ke stažení“ najdete přihlášku a všechny ostatní potřebné dokumenty) nebo po telefonu 775 301 690. Těšíme se na Vás!

vloženo: 29.1.2015 - zpět

Olivova dětská léčebna o.p.s.

Olivova dětská léčebna o.p.s.se na Vás obrací s nabídkou pobytů pro dětské pacienty, kteří trpí celiakií. Olivova dětská léčebna je primárně zaměřená na léčbu respiračních onemocnění, dále pak obezity, refluxní choroby jícnu a také řeší celou řadu onemocnění pohybového aparátu. Zařízení prošlo celou řadou pozitivních změn, a nyní se snaží o získání pacientů i mimo letní měsíce, kdy nemá plně vytíženou kapacitu.

vloženo: 1.9.2014 - zpět

Penzion Hejlův mlýn

Penzion Hejlův mlýn vám nabízí pobyt v podhůří Orlických hor s bezlepkovým stravováním:

leták --- foto bezlepkové snídaně

vloženo: 5.5.2014 - zpět

Penzion Červený mlýn

Penzion Červený mlýn v Tišnově si vám dovoluje oznámit, že od 1.7.2014 nabízí ve své restauraci bezlepkové pokrmy. Nabízí kompletní menu v bezlepkové formě, včetně bezl. toustů i piva ..
Penzion Červený Mlýn, Tišnov se těší na vaši navštěvu!

vloženo: 3.7.2014 - zpět

Restaurace u kostela

Pokud se na svých cestách dostanete do Újezda u Brna, v Restauraci u kostela naleznete přímo v jídelním lístku označena bezlepková jídla - je jich cca 10 druhů.

vloženo: 23.5.2013 - zpět